Najlepšia kalkulačka na pôžičku

Najlepšia kalkulačka na pôžičku

Porovnanie jednotlivých produktovČi už potrebujete finančnú pomoc rýchlo alebo pomaly, to, na základe čoho by ste sa mali rozhodovať, sú jednotlivé podmienky produktu. Ako úrok, RPMN, doba splatenia atď. Zisťovať si to všetko jednotlivo môže byť veľmi komplikované a únavné, keďže ponúk na slovenskom trhu je pomerne dosť. Možno ste ale počuli o špeciálnom nástroji, ktorý vám vaše ponuky zistí za počkaním. Najlepšia kalkulačka na pôžičku už pomohla viacerým, ktorí hľadali tú najvýhodnejšiu a najlacnejšiu možnosť. Zistili, že hlavne pri vysokých sumách môžu ušetriť až desaťtisíce eur. Necháte sa na vyskúšanie presvedčiť aj vy?

Funguje úplne zadarmo

Prvým dôvodom na to, aby ste ju vyskúšali je váš osobný prospech z nej, ktorému sa viac povenujeme nižšie. Druhým dôvodom je to, že kalkulačka je najlepšia v tom, že s ňou nič neriskujete, pretože tú najvýhodnejšiu pôžičku vám vypočíta úplne bezplatne. Okrem toho nevypočíta vám len jednu ponuku, ale urobí vám porovnanie hneď niekoľkých ponúk. Jedine takto sa totiž presvedčíte, že vyobrazené výsledky sú objektívne a nezmanipulované len k jednej konkrétnej spoločnosti.

Tretím dôvodom prečo ju vyskúšať, je to, že online kalkulačka na zistenie tej najlepšej pôžičky je 100% nezáväzná. To znamená, že porovnanie ponúk si môžete urobiť bez toho, aby ste boli nútený o niektorú vyobrazenú ponuku požiadať. Tento nástroj je čisto informačného charakteru, hoci ak by ste mali záujem, priamo z neho môžete o niektorú ponuku požiadať.

Chceli by sme dodať jednu vec. To, že kalkulačka je bezpochyby najlepšia na získanie výhodnej pôžičky je nepopierateľné. No oplatí sa ju využiť hlavne vtedy, ak žiadate vyššie sumy, pretože práve v nich je najviac rozdielov. Pri nízkych sumách sú rozdiely minimálne, môže ísť len o pár eur, zatiaľ čo pri vysokých, približne od 5 000 eur, ide mnohokrát aj o desaťtisíce.

Osobný osoh z kalkulačky na porovnanie pôžičky

Výber je ťažkýVráťme sa k prvému dôvodu, ku ktorému sme sa chceli vrátiť, a tým je váš osobný prospech. Tým, že najlepšia online kalkulačka na pôžičku je bezplatná a nezáväzná jej nejde o zisk. Ide jej hlavne o to, aby ste si zistili vaše ponuky a možnosti. Vďaka nej môžete ušetriť nielen stovky, nielen tisíce, ale hneď desaťtisíce eur a k tomu všetkému aj hodiny času. Ako si môžete byť istý, že skutočne ušetríte toto všetko?

Priblížme si časovú úsporu. Online kalkulačka je najlepšia v tom, že vám tú najvýhodnejšiu a najlacnejšiu pôžičku zobrazí podľa vami zadaných kritérií do niekoľkých sekúnd. Ponúk vyobrazených v porovnaní bude hneď niekoľko, môže byť pokojne aj nad desať, ak spĺňajú vaše kritériá. Teraz si predstavte, žeby ste všetky tieto ponuky mali zisťovať osobne. V každej a jednej spoločnosti by ste museli tráviť nejaký čas, povedať, čo chcete, vypočuť si vašu možnosť a jednotlivé podmienky. A to hneď niekoľkokrát. Zatiaľ čo online kalkulačka pre tú najlepšiu pôžičku od vás žiada všetko zadať len raz a na oplátku vám zobrazí porovnanie vašich možností. Zadáte len štyri základné parametre ako žiadaná suma, doba splatnosti, doba fixácie a hodnota založenej nehnuteľnosti. Po odoslaní týchto údajov môžete do pár minút pozorovať vaše možnosti.

Najväčší prospech, lahodiaci nielen na duši, ale aj bankovému účtu je suma, ktorú môžete medzi jednotlivými produktmi ušetriť. Každá spoločnosť si totiž udáva vlastné poplatky a tarify, čo môže v konečnom dôsledku vyvrcholiť v to, že rozdiely v konečných splatených sumách predstavujú až desaťtisíce eur. Pokiaľ nechcete patriť k tým, ktorí zoberú prvú ponuku a potom sa budú biť po hlave, využite najlepšiu online kalkulačku na získanie výhodnej pôžičky. V porovnaní budete mať presne zobrazené výšky úrokov jednotlivých ponúk, RPMN, mesačné splátky, celkovú splatenú sumu, celkový „preplatok“ atď. Stále nad jej užitočnosťou váhate?

Dva typy tohto nástroja

Podľa toho, akú sumu žiadate, hovoríme o dvoch typoch kalkulačky na porovnanie pôžičky. Prvý typ funguje ako multižiadosť a druhý v pravom slova zmysle, teda predstavuje to, o čom sme písali vyššie.

Multižiadosť sa týka hlavne nižších súm, približne to 500 eur. Ide o kalkulačku, ktorá sa týka pôžičky ihneď, ktorá je skutočne rýchla, pretože môže byť na vašom účte do 10 minút maximálne do 24 hodín od požiadania. Splatnosťou sú tieto produkty najkratšie (do 30 dní) a poskytujú ich len nebankové spoločnosti. Finančná pomoc od týchto spoločností ma jednu veľkú výhodu. Nebankové pôžičky ihneď môžete získať bez registra, bez dokladovania príjmu, bez ručenia a žiadať môžu aj nezamestnaní, dôchodcovia, ženy na materskej, študenti atď. Opäť platí, že za vyskúšanie kalkulačky s mutližiadosťou nič nedáte. Multižiadosť funguje tak, že napr. na Peniazomate, na ktorý sa môžete dostať ja po kliknutí na výraz označený v úvode, si vypíšete túto žiadosť priamo. Postupne vám budú chodiť ponuky jednotlivých spoločností, pričom opäť platí, že ich môžete, ale nemusíte prijať.

Kalkulačka ako taká, ktorá vám urobí okamžité porovnanie najlepšej pôžičky sa teda využíva hlavne pri veľkých sumách, kde je väčšinou potrebné založenie nehnuteľnosti. Alebo aj iný typ ručenia. Veľmi dôležité je teda sa vždy oboznámiť o podmienkach jednotlivých produktov, aby ste sa vlastnou nepozornosťou nedostali do väčších finančných problémov.

Ak si chcete urobiť porovnanie ponúk, nezabudnite, že tá najlepšia kalkulačka na pôžičku sa nachádza na Peniazomate a viac o nej sa dočítate aj tu.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *